Opinie o produktach i marce Francesco Russo

Opinie o produktach i marce Francesco Russo

Kiedy przychodzi lato, to lubię zaskakiwać swoim obuwiem. Szukając właściwej pary znalazłam markę Francesco Russo. Opinie internautów często wskazywały na czarne sandały na szpilce Braided, więc je zamówiłam i muszę powiedzieć, że to świetny produkt. Sandałki są bardzo wygodne, a do tego posiadają wyjątkowe wzornictwo, co ciężko osiągnąć przy tym typie obuwia, bardzo polecam 🙂
Daria
Kiedy chodzi o obuwie, to zazwyczaj kupuję markowe. Niestety, ceny są wysokie, ale miałam już zbyt dużo doświadczeń z niską jakością butów, przez co szybko się psuły. Kupiłam ostatnio parę od Francesco Russo. Opinie zachęciły mnie do kupna zielonych botków na obcasie i bardzo polecam, ponieważ są wygodne, w miarę ciepłe, a nadal oddychające. Do tego świetnie wyglądają!
Roksana
Moja żona lubi elegancko się ubierać, dlatego postanowiłem kupić jej buty z okazji świąt Bożego Narodzenia. Wybrałem markę Francesco Russo – opinie na jej temat były całkiem dobre. Kupiłem czarne szpilki z koronką i zdziwiłem się, jak bardzo spodobały się mojej ukochanej. Teraz bardzo często je ubiera i do nich kupuje ubrania 🙂 Są też podobno bardzo wygodne i mimo częstego użycia nie niszczą się.
Michał
Lubię wyraziste kolory, dlatego kupując odzież oraz ubrania stawiam na ciekawsze propozycje. Zresztą nie po drodze mi ze zbyt dużą elegancją 🙂 Ostatnio kupiłam sandały na złotej platformie marki Francesco Russo. Opinie moich koleżanek są bardzo dobre, a podobają się nawet mojemu chłopakowi, co rzadko się zdarza! Są bardzo wygodne i pasują do wielu ubrań, dlatego nie żałuję ani złotówki.
Katarzyna
Jestem miłośniczką zwierzęcych motywów, zarówno w branży modowej, jak i jakiejkolwiek innej. Z tego powodu postanowiłam kupić buty właśnie z takim wzorem i natknęłam się na firmę Francesco Russo. Wybrałam szpilki w cętki leoparda i jestem bardzo zadowolona z ich wykonania, ponieważ wyróżnia je wysoka jakość, a przy tym są bardzo wygodne. Podobają się też moim znajomym!
Barbara
Praktycznie nigdy się nie zdarza, by oferta jakiejś marki podobała mi się w całości. Tymczasem kiedy zobaczyłam produkty firmy Francesco Russo, to wręcz szczęka mi opadła! Dosłownie każda para butów jest świetna. Mam już czarne kozaki, sandałki na platformie, botki i szpilki 🙂 Zamierzam zamówić też inne szpilki, ponieważ na pewno przydadzą mi się w lecie! Polecam!
Agata
Nie lubię markowych produktów, bo uważam, że w dużo niższej cenie da się kupić wiele dobrego. Jednak na urodziny dostałam od męża szpilki marki Francesco Russo i muszę powiedzieć, że chodzę w nich od dwóch lat całkiem regularnie i sprawdzają się świetnie! Co prawda swoje kosztowały, ale nawet nie widać po nich większego śladu użytkowania, co na pewno zasługuje na plus. Wbrew swoim przekonaniom, ale polecam gorąco 🙂
Karolina
Ostatnio postanowiłam mojej córce kupić buty na studniówkę. Po kilku dniach poszukiwań natknęłam się na markę Francesco Russo. Opinie na jej temat były dobre, dlatego zamówiłam parę szpilek zamszowych i muszę powiedzieć, że cena jest adekwatna do jakości. Córka oczywiście już po imprezie i mówiła, że nie musiała nawet ubierać płaskiego obuwia do tańca, bo ta para jest tak wygodna!
Paulina